vystupenie.sk

Skákacie boty sedemmílové boty show na skákacích botách Powerskip Vystúpenie na skákacích topánkach skákacie chodúle Powerriser show na skákacích botách - Apo požičovňa skákacích topánok porovnanie značiek skákacích topánok - Apo
Aktuality

Vystúpenie na „sedemmíľových“ skákacích topánkach

Originálna show s hudobným sprievodom, v ktorej diváci uvidia dych berúce akrobatické triky na skákacích topánkach, vrátane sált, okorení program vašej akcie. Do predstavenia sú vtipnou formou zapojení tiež diváci.

Opis vystúpenia

Skákacie topánky, ako revolučné športové náčinie, umožňujú skákať 2 m vysoko či robiť 3 metrové kroky. Keď k tomu pridáme nejakú tú roznožku, saltá v rôznych variáciách a spojíme ich hudobnou choreografiou, vznikne nám netradičné predstavenie, ktoré zaujme aj toho najnáročnejšieho diváka.
Predstavenie je vhodné na plesy, ako polnočné predstavenie na stužkovú, oslavy každého druhu, firemné akcie, aj v rámci programu pre deti.

Možnosť jedného i niekoľkých skokanov!

Ak požadujete skutočne veľkú show, má pre vás Apo vystúpenie s väčším počtom skokanov. Vystúpenie skupiny skokanov je ešte dynamickejšie a efektívnejšie. Je vhodné hlavne na väčšie akcie.

V predstaveniach uvidíte:

  • Rôzne akrobatické triky na skákacích topánkach na zemi aj vo vzduchu
  • Preskakovanie dobrovoľníkov (nevoľníkov ☺) roznožkou
  • Vyskakovanie na prekážky
  • Show plné sált vpred aj vzad
  • Preskakovanie dobrovoľníkov a prekážok saltom

Požiadavky na predstavenie

Podlaha by nemala byť šmykľavá, no problém sa dá vyriešiť tekutými reťazami v spreji, prípadne natiahnutým kobercom, takže ani navoskované parkety nie sú problém. Čím viac priestoru, tým lepšie. Vystupovať sa dá aj na relatívne malých priestoroch, ale pre niektoré triky je samozrejme potrebný priestor pre rozbeh. Priestor 10 m aspoň v jednom smere je pre show na skákacích topánkach ideálny. Výška stropu by nemala byť pod 3,5 metra. V prípade záujmu navštívte stránku s detailnými informáciami o vystúpení.

Pre majiteľov sál

Skákacie topánky nepoškodzujú parkety ani správne položené dlaždice. Preto nie je dôvod sa obávať o poškodenie napríklad tanečných parkiet. Prípadne nie je problém na parkety natiahnuť protišmykový koberec.

Cena predstavenia

Cena sa obvykle pohybuje od 2000 Kč (81€) do 20000 Kč (810€). Závisí od miesta konania akcie, počtu vystúpení, počtu vystupujúcich, špeciálnych kostýmov, atď.